سوپاپ بیل مکانیکی ولوو | تهران ولوو

سوپاپ بیل مکانیکی ولوو

سوپاپ برای موتور بیل مکانیکی ولوو

نام محصول: سوپاپ بیل مکانیکی ولوو.

ویژگی های کالا

  • برند                ولوو
  • مناسب برای     بیل مکانیکی ولوو
  • گارانتی            اصالت و ضمانت سلامت کالا
  • کشور سازنده     سوئد
  • وضعیت: موجود در انبار
  • قیمت: تماس بگیرید

        02155408697

        09355412484

مشخصات فنی

  • موجود برای موتور بیل مکانیکی ولوو 210 و 240
  • دارای ضمانت اصالت کالا
  • ساخت کشور سوئد

معرفی

سوپاپ بیل مکانیکی را از کجا تهیه کنیم

همانطور که میدانید سوپاپ بیل مکانیکی یکی از قطعات بسیار مهم این وسیله است. بنابراین لازم است تا این قطعه را از نمایندگی معتبر ولوو تهیه کرد. تهران ولوو یکی از نمایندگی های معتبر ولوو در ایران است که قطعات بیل مکانیکی ولوو از جمله سوپاپ بیل ولوو را عرضه خواهد کرد. شما میتوانید برای تهیه این قطعه و مشاوره رایگان در خصوص آن، با این نمایندگی فروش محصولات ولوو تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن محصول خود را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید.

سوپاپ بیل مکانیکی ولوو

سوپاپ چیست و چگونه کار میکند؟

سوپاپ بیل ولوو یکی از عناصر اصلی لازم برای عملکرد بیل مکانیکی می باشد. درصورت نبود این قطعه قطعا حرکت بیل مکانیکی با مشکل مواجه خواهد شد. اما ببینیم این قطعه چطور کار میکند.

عملکرد سوپاپ بیل به این صورت است:
پمپ های پیستونی که فشار روغن را با استفاده از نیروی موتور و سوپاپ اصلی تشکیل می‌دهند فشار روغن را به هر قسمت منتقل می کنند. پس از این انتقال سوپاپ بیل ولوو که یکی از قطعات هیدرولیکی این وسیله می باشد به این وسیله کمک کرده تا حرکت خود را به جلو یا عقب انجام دهد. این قطعه مهم، موتور هیدرولیک بیل مکانیکی را کنترل میکند.

معرفی انواع سوپاپ ها

سوپاپ های بیل ولوو سه نوع اصلی دارند:
۱- snap trim
۲- nominal trim
۳- equal percentage trim

۱- این نوع از سوپاپ بیل ولوو به سرعت باز شده و برای سیستم روشن و خاموش استفاده می شود. کاربردهای اولیه این نوع از چاپ شامل تخلیه مایعات، کاهش فشار و اندازه گیری می باشد.

۲- اما نوبت به این نوع میرسد. این نوع از سوپاپ برای کنترل سطح مایعات و در کاربردهایی که کوبیدن آب در آنها شکل استفاده می شود.

۳- این نوع سوپاپ بیل ولوو که نوع بسیار مهمی می باشد برای کنترل فشار و جریان گازها و بخارها استفاده می شود.

هدف اصلی استفاده از سوپاپ

مهمترین هدف وجود و ساخت سوپاپ بیل ولوو، باز کردن یا بستن گذرگاه‌های داخلی به منظور تنظیم جریان مایع یا گاز است. این سو پاپا بخشی از یک حلقه کنترل هستند که فرایند مهمی را کنترل میکنند.

سوپاپ در یک سیستم هیدرولیک

سوپاپ برای سیستم هیدرولیک وسیله مکانیکی است که برای کنترل جهت مایع، معمولا روغن، از طریق یک مدار هیدرولیک به کار برده می شود. این قطعه لایه سیستم هیدرولیکی بسیار مهم است می‌تواند سرعت موتورها و حرکت سیلندر ها را تنظیم کنند.

اجزاء سوپاپ شامل چیست؟

سوپاپ بیل مکانیکی شامل اجزای مختلفی می باشد این اجزا عبارتند از: نشیمنگاه سوپاپ، دیسک، گلند، اسپیسر، راهنما، بوشینگ و فنرهای داخلی.
مقالات مرتبط

سوپاپ بیل مکانیکی ولوو
برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 1 8 2 4 5 4 - 2 1 9 0