جدیدترین بیل مکانیکی ولوو - ECR58 بهترین محصول ولوو | تهران ولوو

جدیدترین بیل مکانیکی ولوو – ECR58 بهترین محصول ولوو

ساخت بیل مکانیکی ولوو توسط این شرکت سوئدی به سال 1999 برمی گردد. سالی که در آن شرکت ولوو دو محصول EC210 و EC240 را به بازار جهانی عرضه کرد. ولوو از همان ابتدا محصولاتی با کیفیت تولید کرد تا در بین رقیبان قدرتمندش به جایگاه مناسبی دست پیدا کند. این دو محصول با کیفیت بالایی که از خود ارائه کردند باعث شناخته شدن بیل مکانیکی ولوو در صنعت ماشین آلات سنگین شدند. اما این تنها آغاز کار شرکت ولوو بود.

مسیر تولید بیل مکانیکی ولوو، از EC210 تا ECR58

ولوو به دو محصول نخست خود اکتفا نکرد. آنها در سال های 2001، 2011 و 2014 نیز محصولات متنوعی را به بازار عرضه کردند که این مورد سبب جهانی شدن ماشین آلات سنگین ولوو گردید. اما باز هم این پایان کار نبود. آنها در سال 2020 بهترین محصول بیل مکانیکی خود یعنی ECR58 را روانه بازار ماشین آلات راهسازی و ساختمان سازی کردند.

معرفی کامل ECR58، به روز ترین مدل بیل مکانیکی ولوو

جدیدترین بیل مکانیکی ولوو

نسل جدید بیل مکانیکی ولوو ECR58 است که حالتی جمع و جور و فشرده دارد. این بیل مکانیکی دو ویژگی اصلی و مهم دارد که آنرا از سایر رقبای خود متمایز کرده است:

1- فراهم کردن نهایت راحتی و آسودگی برای اپراتور دستگاه

2- دارای تنوعی بی سابقه در عملکرد(کارایی بسیار بالا در انجام اعمال مختلف و متنوع)

در ابداع این دستگاه هدف این بوده است که بهترین روش ها و قطعات در این صنعت، داخل یک محصول قرار بگیرد و به نظر می رسد که این اتفاق رخ داده است. این غول شش تونی توانسته تمامی پتانسیل های لازم را در خود جمع کند و عملکردی چندگانه و متنوع از خود ارائه دهد که این تعدد کارایی در نوع خود کم نظیر است.

بهترین کابین برای اپراتور

کابین بیل ولوو

در مقایسه با سایر بیل های مکانیکی بزرگ و غول پیکر، حتی در مدل های قبلی بیل مکانیکی های ولوو، این محصول به دلیل کابین فوق العاده ای که دارد، از قدرت کنترل بسیار مناسب تری برخوردار است. همچنین عملکرد سریعتر و نرم تری نسبت به آنها دارد.

ECR58 استانداردی جدید و نو در کابین های بیل های مکانیکی ارائه کرده بطوریکه آنها از دو ویژگی جادار بودن و وسعت زیاد و همچنین ایجاد فضای مناسب و راحت برای اپراتور برخوردارند که باعث راحتی اپراتور حین انجام کار، افزایش اطمینان اپراتور و همچنین افزایش سطح ایمنی او خواهد شد. با وجود این نوع از کابین فشردگی و کوچک بودن این بیل مکانیکی حیرت انگیز است.

کابین ECR58 دارای شیشه ای وسیع در جلوی خود و همچنین پنجره های بزرگ در کنار است که وسعت دید اپراتور را بطور قابل توجهی افزایش می دهد.

ایمنی، سهولت کار و تنوع همگی در ECR58

ایمنی و سهولت انجام کار توسط اپراتور

بسیاری از اتفاقات و سوانح در محدوده کار به علت بی کیفیت بودن ابزار و قطعات بیل های مکانیکی می افتد. اما ECR58 با ارائه بهترین و کاملترین کیفیت قطعات بیل مکانیکی ولوو درصد خطا و حادثه را به حداقل رسانده است. همچنین دقت بالای قطعات سبب شده تا اپراتور با راحتی  و اطمینان خاطر بیشتر عملیات مربوطه را انجام دهد.

علاوه بر موارد بالا یکی از ویژگی های کم نظیر این بیل مکانیکی تنوع در انجام کارهایش است. ای دستگاه برخلاف بیل های مکانیکی قدیمی تر توان انجام چند کار را بطور همزمان دارد که با همین ویژگی خودش را در بازار ماشین آلات سنگین بر دیگر رقیبانش تحمیل می کند.

یک بیل مکانیکی رده بالا

عملکرد متنوع ecr58

توان بالای موتور، پایداری فوق العاده قطعات، گنجایش و ظروفیت بالای حمل بار توسط باکت بیل و بسیاری از موارد دیگر این بیل مکانیکی را تبدیل به یک دستگاه رده بالا و با کلاس جهانی کرده است. موارد بسیاری در این مدل از بیل مکانیکی ولوو با هم ترکیب شده اند تا مصرف سوخت این دستگاه را به طرز حیرت انگیزی کاهش دهند که سیستم پیچیده هیدرولیکی، یکی از این موارد است که شاید مهمترین نقش را در از بین بردن مصرف اضافی سوخت داشته باشد. همچنین خاموش کردن سیستم اتوماتیک دستگاه تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و همچنین سوخت دارد.

ولوو با ساخت این دستگاه، یک ایده و فلسفه نو را وارد دنیای ماشین آلات سنگین کرده است. ایده ای که تبدیل به یک بیل مکانیکی مدرن و با ویژگی های منحصر به فرد در طراحی، ساخت و عملکرد شده است.

شما می توانید برای سفارش قطعات با کیفیت و با اصالت این بیل مکانیکی با مجموعه تهران ولوو تماس بگیرید. از این طریق با ما ارتباط بگیرید:

تلفن دفتر مرکزی: 02155408697

واتس آپ: 09355412484

مشخصات و ویژگی های ECR58

موتور

D2.6H

توان ناخالص 35.5 KW
توان خالص 35 KW
سرعت موتور 2200 r/min
وزن 5840 Kg
ظرفیت باکت 0.114 M3
سرعت حرکت 2.6-4.5 km/h
سرعت چرخش 8.7 r/min
نیروی breakout 41.9 KN
نیروی بازو 28.4 KN
عرض کلی 2000 MM
طول کلی 5193 MM
ماکزیمم جریان پمپ هیدرولیک 143 l/min
زاویه نوسان بوم(چپ/راست) 55/75 Angle

جدیدترین بیل مکانیکی ولوو –  ECR58 بهترین محصول ولوو
برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 1 8 2 4 5 4 - 2 1 9 0